Закінчується літній сезон 2021

Хочемо поділитися з вами гарними новинами. Сезон 2021 був насиченим та багатий на події. Особливо цікаво, що цього року в нашому клубі, вперше за багато років, пілотами-планеристами стали аж 7 молодих юнаків та дівчат віком від 15 до 18 років.
В майбутньому вони мріють стати чемпіонами та пілотами великих літаків. Планерні польоти це дуже чудовий початок, а може «кохання» всього життя.

Деякі з них самостійно пролетіли трикутний маршрут довжиною 100 км з поверненням на аеродром вильоту, і це все за один сезон «від першого ознайомчого польоту до маршруту». Загалом в цьому році почали самостійно літати на планері 23 пілоти-планеристи.
Надихаючись такими успіхами ми вирішили всю "молодь" (з точки зору навичок) нашого клубу залучити до першості на точність посадки. Польоти по колу без двигуна досить цікаві та потребують уважності і розрахунку, що підсилить досвід молодих пілотів. Тренування вже виконали, в найближчі вихідні будемо проводити першість.
І дуже важливо, що нас ще й підтримують партнери. Разом ми можемо більше!!!
Призовий фонд першості з точності посадки надав Авіаційний екіпірувальний центр Crew Shop, який, як і Планерний клуб Бузова, допомагає розвивати авіацію в Україні.