Першість «Лелеки з Бузової - 2021»

Примхлива погода на протязі всього сезону неодноразово приносила нам «сюрпризи». Але, врешті решт, наприкінці сезону вона вирішила нас побалувати гарними осінніми льотними днями. Тому на початку листопада ми мали можливість провести на нашому аеродромі «Бузова» першість на точність приземлення «Лелеки з Бузової -2021».

Враховуючи позитивний досвід участі наших спортсменів в подібних змаганнях, які провидять не перший рік наші друзі з Авіаклуб РІВНЕ (аеродром Воронів), та за ініціативи Володимира Дяченко,  небайдужих пілотів-планеристів разом с Топоровою Валентиною Миколаївною були зроблені нові положення для змагань. За підтримки керівника клубу Михайленка Олега Миколайовича змагання відбулись в дружній та привітній атмосфері.

Самі змагання ми вирішили присвятити 100-річчю з Дня Народження видатного пілота-планериста Віктора Володимировича Гончаренко. Мабуть складно знайти серед нас пілота планериста, який би не читав би його книги та оповідання. Саме на нашому аеродромі Віктор Володимирович літав та готував майбутніх спортсменів. Тому нам було дуже приємно запросити до нас на змагання в гості його сина Юрія Викторовича та онуку Алісу, провести для них цікаву екскурсію по аеродрому та послухати цікаві історії з звичайного життя Віктора Володимировича.

Щодо першості «Лелеки з Бузової -2021»:
Основна мета змагань – це вдосконалення вмінь і навичок спортсменів у виконанні посадки на посадковий майданчик фіксованого розміру за двома вправами: класичний захід на посадку з штатним використанням механізації крила планеру, та імітування заходу на площадку з обов’язковим використанням закрилок. Оцінювались точність приземлення та зупинки планера. Молоді та більш досвідчені пілоти показували свою майстерність у розрахунку місця посадки при польоті по колу, без двигуна- це не так вже й просто зробити. Проте вийшло дуже класно і по спортивному цікаво.
Дуже приємно було бачити у нас у гостях Yuriy Yakovlyev, який взяв участь в змаганнях поза конкурсом на своєму рекордному літаку «Аеропракт А-40 та продемонстрував свою майстерність, виконавши посадку з філігранною точністю з вимкнутим двигуном.

Маємо наступні результати змагань:

Переможці тренувального етапу:
1. Катерина Кривобок
2. Максим Ліпатов
3. Євген Верна (Перший рік навчання)
4. Андрій Сичов

Переможці залікового етапу:

1. Михайло Мігунов (Перший рік навчання, пілот в третьому поколінні)
2. Олексій Коваленко (Найкраща посадка змагань с результатом 950 балів)
3. Володимир Дяченко
4. Геннадій Кодолов (Перший рік навчання)

Дуже приємно, що доля планерного спорту небайдужа вітчизняному бізнесу. Дуже дякуємо компанії Crew Shop , яка виступила спонсором призового фонду, за підтримку. Маємо надію на подальшу плідну співпрацю. Все що потрібно сучасним пілотам можна знайти у наших друзів з Сrewshop.
Всі учасники змагань висловлюють свою щиру подяку організаторам першості, інструкторам, технікам, пілотам- буксирувальникам за допомогу в підготовці пілотів до змагань. Дякуємо за подаровані відчуття змагань.

Маємо надію, що першість «Лелеки з Бузової -2021» стане доброю традицією нашого клубу та буде проводитися на регулярній основі.

Більше фото тут>>